Naše služby | O nás | Kontakt
602 737 222
777 554 043
Domů Domů
Dnes je 05. 06. 2020


OV 5+kk, Brno, Kohoutovice

Zakázka: Led 00243

Typ nemovitosti:

Byt: 5+kk

Cena:

12 990 000 Kč, + provize RK a daň z nabytí nemovitých věcí

Lokalita:

Okres: Brno-město
Obec / Město: Brno
Městská část: Brno-Kohoutovice
Část obce: Kohoutovice
Ulice: Libušina třída


Popis:

Nabízíme krásný, moderní a slunný byt, ve vyhledávané lokalitě Brno-Kohoutovice o velikosti 5+kk. Byt má všechny pokoje neprůchozí, přístupné z chodby, má dvě samostatné koupelny s toaletou, dva balkony a dvě sklepní koje. Byt se nachází ve 3.NP s výtahem a bezbariérovým přístupem.
Podlahová plocha bytu je 130 m2 plus balkony 6,7 m2 a 4,9 m2. Vysoký standard vybavení zahrnuje dřevěná eurookna, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře do bytu, zabezpečovací zařízení bytu, dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby, interiérové bezfalcové dveře. V koupelnách je použito sanitární vybavení Kaldewei a Grohe, elektrické podlahové vytápění, záchodová mísa s oplachem a sušením. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací Mitsubishi, satelitním příjmem TV s možností napojení na Netbox, internet. Bezúchytková kuchyňská linka německého výrobce Leicht, vestavěné spotřebiče - indukční varná deska, odsavač par, trouba, mikrovlná trouba a myčka vše značky Siemens, vestavěná lednice značky Liebherr. Byt je vytápěn z centrální domovní kotelny, v bytě osazena vlastní bytová stanice Baxi. K bytu je možno přikoupit dvě garážová stání v ceně 400.000,-Kč za jedno stání.
Dům se nachází na ulici Libušina třída na samém vrcholu kopce v Kohoutovicích s krásným výhledem na Brno. Stáří domu 9 let, dům je cihelný s vlastní plynovou kotelnou, má dvě patra garážových stání, výtah, kolárnu, v nebytovém prostoru je umístěna veterinární ordinace. V blízkosti se nachází základní škola, mateřská školka, zastávka MHD, obora Holedná, supermarkety Albet, Lídl, Aquaprk Kohoutovice, dále Campus Squar, Kaufland. Dobrá dostupnost na dálnici D1.
Na nemovitosti neváznou žádné závazky či pohledávky, volná ihned.
Zakázku vyřizuje Ing. Radek Opluštil 777554043

Výměra:

CP včetně sklepů a balkonů 151m2 + dvě garážová stání
podlahová plocha bytu je 130m2

Vybavení:

5+kk

Makléř:

Ludvík Lederer
602737222
rk@rklederer.cz