Naše služby | O nás | Kontakt
602 737 222
777 554 043
Domů Domů
Dnes je 16. 08. 2022


RD Bošovice

Zakázka: Led 00266

Typ nemovitosti:

Rodinný dům

Cena:

6 900 000 Kč, cena je včetně všech poplatků a provize RK

Lokalita:

Okres: Vyškov
Obec / Město: Bošovice
Ulice: Dolní


Popis:

Nabízíme ke koupi novostavbu 2 rodinných domů v malebné obci Bošovice na ul. Dolní. Prostorné RD jsou o velikosti 4 + kk se zahradou a garáží, zastavěná plocha činní 100 m2 a užitná plocha RD je 146 m2, pozemek RD A 376m2 a RD B 406 m2.
RD A je již rezervovaný a RD B je volný.
Velkou výhodou je umožnit zájemcům o novostavby dotvořit si bydlení a interiér přesně podle svých představ a své volby. Více informací - půdorysy, pohledy řezy na www.rdbosovice.cz

Rodinné domy budou prodány ve fázi rozšířených hrubých staveb, tzn. včetně střechy, oken, zateplené fasády, vstupních dveří, inženýrských sítí a parkovacího stání. Z venku budou tedy rodinné domy dokončeny a uvnitř budou hrubé podlahy, monolitické schodiště a strop, obvodové zdivo, komín ke krbu, rozvod ležaté kanalizace, přípojka plynu, vody a elektřiny. Domy jsou zděné. Stropní konstrukce nad 1NP – betonový monolit.

Zahájení stavby 9/2021 a dokončení 8/2022

Jedná se o zděné komfortní domy z keramických bloků v tl. 30 a 24 cm, zateplené 16 cm polystyrenem se sedlovou střechou, krytina střechy je z pálených tašek Tondach, krytina vikýřů je z hydroizolační folie.
Dveře a okna jsou plastová, opatřena izolačním trojsklem, střešní okna značky Velux, garážová vrata na dálkové ovládání Trido.
Vytápění domu je navrženo plynovým kotlem, v přízemí řešeno oblíbeným podlahovým topením, v poschodí potom radiátory.
Dominantou a centrální částí celého domu je v přízemí velkoryse řešený obývací pokoj s plánovanou kuchyní o celkové ploše 37 m2 z kterého lze vyjít francouzským oknem na zahradu. Myšleno je zde i na možnost pořízení krbu s vyvedením krbového komínu.
Pro maximální pohodlí je součástí přízemí i garáž, vstupní hala, toaleta a technická místnost.
V poschodí je umístěná prostorná koupelna, navržená pro vanu i sprchový kout a dvou umyvadlo o velikosti 7m2, samostatná toaleta s bidetem, z chodby je vstup do tří neprůchozích pokojů 14,4m2, 14,4 m2 a ložnice 14,42 m2 se šatnou 8,2m2.
Promyšlená dispozice 4+kk s garáží nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu.
Domy budou napojeny na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod, elektřinu a plyn. V domě je přichystáno napojení plynu, průchodka na elektrický kabel a vodovod. Elektřina, vodovodní šachta a plynoměr jsou na hranici pozemku.
Před pozemkem k využití také internet O2 Telefonica.
Příjezd k domu je tvořen zámkovou dlažbou, jehož součástí jsou dvě parkovací stání.
Domy jsou posazeny na pozemek tak, aby poskytovaly dostatek místa pro parkování a zároveň nabídly dostatečnou relaxační plochu. Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu, s průkazem energetické náročnosti budovy skup. C - úsporná.

Obec Bošovice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Je vzdálena cca 25km jižně od Brna.
• Počet obyvatel:1 251
• Nadmořská výška:270 m n. m.
• Rozloha:12,88 km²
V obci je mateřská a základní škola, farnost, pošta, obecní úřad, potraviny, restaurace a vinařství.
V Bošovicích na jižní Moravě se nachází legendární papouščí ZOO.
Od roku 2005 postupně vznikaly jednotlivé expozice pro papoušky. V současnosti je možné v zoologické zahradě shlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, papoušky kakadu a africké druhy papoušků, papoušky šedé žaky, senegalské a jiné. ZOO obsahuje na 80 voliér.
Pokud hledáte rodinné bydlení, jsou pro vás tyto nové rodinné domy, tou správnou volbou.
Cena za RD A (rozšířená hrubá stavba) 6 800 000,- Kč - REZERVOVÁNO
Cena za RD B (rozšířená Hrubá stavba) 6 900 000,- Kč - volný
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, rád vás provedu prohlídkou. Cena je uvedena včetně všech poplatků a provize RK

Výměra:

Celková plocha pozemku 406 m2
Užitná plocha RD 146 m2, zastavěná plocha RD 100 m2

Vybavení:

4+k s garáží

Makléř:

Ludvík Lederer
602737222
rk@rklederer.cz