Naše služby | O nás | Kontakt
602 737 222
777 554 043
Domů Domů
Dnes je 28. 01. 2023


RD Bošovice

Zakázka: Led 00266

Typ nemovitosti:

Rodinný dům

Cena:

5 900 000 Kč, cena je včetně všech poplatků a provize RK

Lokalita:

Okres: Vyškov
Obec / Město: Bošovice
Ulice: Dolní


Popis:

Nabízíme ke koupi novostavbu 2 rodinných domů v malebné obci Bošovice na ul. Dolní. Prostorné RD jsou o velikosti 4 + kk se zahradou a garáží, zastavěná plocha činní 100 m2 a užitná plocha RD je 146 m2, pozemek RD A 376m2 a RD B 406 m2.
RD A je již rezervovaný a RD B je volný.
Velkou výhodou je umožnit zájemcům o novostavby dotvořit si bydlení a interiér přesně podle svých představ a své volby. Více informací - půdorysy, pohledy řezy na www.rdbosovice.cz

Rodinné domy budou prodány ve fázi rozšířených hrubých staveb, tzn. včetně střechy, oken, zateplené fasády, vstupních dveří, inženýrských sítí a parkovacího stání. Z venku budou tedy rodinné domy dokončeny a uvnitř budou hrubé podlahy, monolitické schodiště a strop, obvodové zdivo, komín ke krbu, rozvod ležaté kanalizace, přípojka plynu, vody a elektřiny. Domy jsou zděné. Stropní konstrukce nad 1NP – betonový monolit.

Jedná se o zděné komfortní domy z keramických bloků v tl. 30 a 24 cm, zateplené 16 cm polystyrenem se sedlovou střechou, krytina střechy je z pálených tašek Tondach, krytina vikýřů je z hydroizolační folie.
Dveře a okna jsou plastová, opatřena izolačním trojsklem, střešní okna značky Velux, garážová vrata na dálkové ovládání Trido.
Vytápění domu je navrženo plynovým kotlem, v přízemí řešeno oblíbeným podlahovým topením, v poschodí potom radiátory.
Dominantou a centrální částí celého domu je v přízemí velkoryse řešený obývací pokoj s plánovanou kuchyní o celkové ploše 37 m2 z kterého lze vyjít francouzským oknem na zahradu. Myšleno je zde i na možnost pořízení krbu s vyvedením krbového komínu.
Pro maximální pohodlí je součástí přízemí i garáž, vstupní hala, toaleta a technická místnost.
V poschodí je umístěná prostorná koupelna, navržená pro vanu i sprchový kout a dvou umyvadlo o velikosti 7m2, samostatná toaleta s bidetem, z chodby je vstup do tří neprůchozích pokojů 14,4m2, 14,4 m2 a ložnice 14,42 m2 se šatnou 8,2m2.
Promyšlená dispozice 4+kk s garáží nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu.
Domy budou napojeny na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod, elektřinu a plyn. V domě je přichystáno napojení plynu, průchodka na elektrický kabel a vodovod. Elektřina, vodovodní šachta a plynoměr jsou na hranici pozemku.
Před pozemkem k využití také internet O2 Telefonica.
Příjezd k domu je tvořen zámkovou dlažbou, jehož součástí jsou dvě parkovací stání.
Domy jsou posazeny na pozemek tak, aby poskytovaly dostatek místa pro parkování a zároveň nabídly dostatečnou relaxační plochu. Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu, s průkazem energetické náročnosti budovy skup. C - úsporná.

Obec Bošovice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Je vzdálena cca 25km jižně od Brna.
• Počet obyvatel:1 251
• Nadmořská výška:270 m n. m.
• Rozloha:12,88 km²
V obci je mateřská a základní škola, farnost, pošta, obecní úřad, potraviny, restaurace a vinařství.
V Bošovicích na jižní Moravě se nachází legendární papouščí ZOO.
Od roku 2005 postupně vznikaly jednotlivé expozice pro papoušky. V současnosti je možné v zoologické zahradě shlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, papoušky kakadu a africké druhy papoušků, papoušky šedé žaky, senegalské a jiné. ZOO obsahuje na 80 voliér.
Pokud hledáte rodinné bydlení, jsou pro vás tyto nové rodinné domy, tou správnou volbou.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, rád vás provedu prohlídkou. Cena je uvedena včetně všech poplatků a provize RK

Výměra:

Celková plocha pozemků RD A - 376m2 a RD B 406 m2
Užitná plocha RD 146 m2, zastavěná plocha RD 100 m2

Vybavení:

4+kk s garáží

Makléř:

Ludvík Lederer
602737222
rk@rklederer.cz