Naše služby | O nás | Kontakt
602 737 222
777 554 043
Domů Domů » O nás
Dnes je 21. 06. 2024

O nás


Dovolte nám, abychom Vám představili naši společnost a seznámili Vás s našimi službami v oblasti realit, které poskytujeme.

RK Lederer byla založena roku 2004 na základě zkušeností z realitní činnosti v předchozích letech a snažíme se poskytnout klientům maximální možný realitní servis. Naším zaměřením je zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí řešení exekucí, dědictví, nebo přímý výkup nemovitostí v Brně a okolí, spojený s osobním přístupem ke každému klientovi.

Nabízíme nemovitosti na základě exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy, zajišťujeme prohlídky předmětných nemovitostí, poskytujeme bezplatné poradenství a zajišťujeme právní servis, standardem je úschova kupní ceny, která zajistí bezpečí a klid jak prodávajícím tak kupujícím a omezí veškerá rizika obchodu na minimum. Samozřejmostí je pro nás kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv, (ať už se jedná o smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu nebo dohodu o převodu členských práv a povinností). Pro kupující je běžným standardem spolupráce se zajištěním financování nákupu nemovitostí ve spolupráci s finančními poradci, kteří našim klientům dobře a bezplatně poradí a vyřídí dle jejich finančních možností nejlepší variantu financování nákupu nemovitostí.

Nabízíme exkluzivní výběr nemovitostí, zajišťujeme prohlídky vybraných objektů, poskytujeme bezplatné poradenství a zajišťujeme právní servis, standardem je úschova kupní ceny, která zajistí bezpečí a klid jak prodávajícím tak kupujícím a omezí veškerá rizika obchodu na minimum. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i kvalitní profesionální zázemí při realizaci smluv ( ať už se jedná o smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu nebo dohodu o převodu členských práv a povinností). Pro kupující je běžným standardem spolupráce se zajištěním financování nákupu nemovitostí ve spolupráci se spol. Financier, která poskytuje bezplatně přehled všech bankovních produktů na trhu hypoték a velmi dobře našim klientům bezplatně poradí a vyřídí dle jejich finančních možností nejlepší variantu financování nákupu nemovitostí.

Vždy Vás bezpečně provedeme úskalími při prodeji vašich nemovitostí, naši právníci vypracují smlouvy, zajistíme veškeré nutné písemnosti a právní formality od návrhu na vklad až po předání nemovitosti. Jako náš klient máte možnost využít bezplatné prezentace své nemovitosti na internetu, renomovaných realitních časopisech a našich www stránkách.


Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.